SmeroStroj

Autor: Peter Kollega | 2.3.2014 o 12:12 | Karma článku: 27,59 | Prečítané:  2194x

Brutalita, strojová presnosť a apetít s akým sa smeráci zahryzli do cca 10% Hrušovského voličov pre druhé kolo prezidentských volieb vyráža dych. Rozhodne a v predstihu identifikovali zotrvačníkových voličov pravice, ktorí nikdy nevolia podľa momentálnej situácie, ale podľa nemenných historických paradigiem napísaných pred 2000 rokmi. Zdanlivo im ponúkli vzácnu korisť v podobe zmeny ústavy o ochrane rodiny.

Lajkujeme SlovenskoLajkujeme Slovenskowww.sme.sk

Hlavne tu je vidieť vynikajúce zhodnotenie situácie, pretože či tých pár slovíčok v ústave bude alebo nebude v SK rigidnom prostredí by sa aj tak najbližších 50 rokov nič zásadne na túto tému neudialo. Politickí svätuškári, ktorí majú produktívne roky v politike odžité ešte v minulom tisícročí im na túto návnadu skočili. Škoda, že v návale senility zabudli na to čo sa udialo s generálnym prokurátorom a že keď sú previerky, či lustrácie politikov fraškou, tak nič nebráni tomu, aby sa ten impotentný systém preniesol s veľkou pompou i do súdnictva.

Prečo smeru tak záleží na poste prezidenta? Okrem osobných záujmov ambiciózneho šéfa, marketingová strana finančných skupín, totiž vie, že ovládať krajinu štyrmi esami prinesie mnoho nových možnosti  o ktorých dnes ani netušíme. Vedia, že v bezprávnom štáte nebude problém pre ich servilného sluhu ako prezidenta zasahovať do riadenia vlády. Nezanedbateľným atribútom je, že krajina sa blíži do finálnej a možno najväčšej fázy štátneho rabovania, ktorým bude porciovanie pôdy.  Opozícia sa síce bude vehementne nadrapovať, ale v podstate nič nevyrieši, lebo všetko bude držať v rukách smer-sd. Obrovskou výhodou bude, že sa nebude sústrediť na delenie pôdy, ale donekonečna bude riešiť protiústavné správanie prezidenta.  Pri súčasnom rozklade a sebestrednosti pravice, by bol zázrak, keby to nebolo do roku 2020 a možno 2024. Za ten čas sa krajina krásne rozparceluje pre vyvolených, ktorí až na pár omrviniek držia pod palcom všetky okresy a pozemkové úrady.

A čo občan? Pár ďalších desiatok tisíc odíde do zahraničného vyhnanstva. Zvyšok sklopí orgány sluchu a ďalej bude nadávať na pomalú, ale istú cestu do hlbín ľudského poníženia pod vedením vševediaceho SmeroStroju.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Filkova nástupkyňa: Do zahraničia nám odchádza 300-tisíc Slovákov

Hlávková má pre mňa pozitívny efekt, hovorí šéfka Inštitútu pre finančnú politiku LUCIA ŠRÁMKOVÁ.

KULTÚRA

Michal Havran: Keby som mal dnes osemnásť, bol by som zúrivým ateistom

Zo žartu sa nazýva salónnym teológom.


Už ste čítali?