Politické strany sú klinicky mŕtve. Rozhodnite o ich odpojení.

Autor: Peter Kollega | 18.7.2016 o 11:57 | Karma článku: 3,01 | Prečítané:  590x

Vážená planéta, vítajte v našej nemocnici – Civilizácia. Konzorcium našich historických špecialistov po zrelej úvahe rozhodlo, že tu ležiaci pacienti sú klinicky mŕtvi.

Ako ste si už aj laickým okom mohli všimnúť, tak od vynálezu televízie sa politika zvrhla do marketingovej roviny, ktorá priťahuje len určitú vzorku obyvateľstva. G.J. Mendel by na twitter napísal: ,,Pozor, nebezpečná genetická anomália, 0,44 x AB, 2,56 x Ab, 97 x ab. Zlikvidovať.“ Všade sledujete víťazstva predvolebných sľubov, nad realitou faktov a výsledkov. Vaše parlamenty sú preplnené amatérskymi nosičmi vody, ktorých riadia nafúkané bubliny lídrov bez vízii, chrbtových kostí a odvahy. Pokiaľ vo všetkých oblastiach Vašich životov výrazne napredujete, hľadáte najlepšie riešenia, tak riadenie štátov je ukotvené niekde v 19. storočí. Často máte problém rozoznať, či sú politici feudáli, socialisti alebo len zlomyseľnou zmeskou stratégov účelovo sa rozhodujúcich podľa nálady voličských vetrov. Je šialené sledovať ako politici a bankári pripravia štát o 5 biliónov dolárov, 8 miliónov ľudí o prácu, 6 miliónov ľudí o strechu nad hlavou a nič sa nedeje. Je tragické sledovať ako sa opätovné začínajú objavovať po uliciach miest a dedín sochy najväčšieho vraha v dejinách ľudstva, ktorého odborníci na tyraniu cvičili gestapo a SS. Je absurdné, keď jeden deň média odhalia kapitálnu lož politického chameleóna a druhý deň je vyhlásený za najobľúbenejšieho v krajine. Je zúfalé sledovať ako banda zvolených zlodejov príde do parlamentu, len tak sa podpíše, ale s výsmechom do kamier robiť odmieta. Je zaujímave sledovať ako experti vášnivo bojujú proti podprahovej reklame a nad očividnými klamstvami sa len rezignovane mávne rukou.

Ako viete z histórie, manipulácia davov sa vedecky vyvíjala v dvoch prúdoch. Na jednej strane to boli nadnárodné koncerny, banky, poisťovne. Na druhej strane udávala tón univerzita KGB – MGIMO so svojimi satelitmi. Jedni sledovali maximálne ovládnutie trhu, druhí verejne degradovali človeka na hovno. Obe mali za cieľ doviesť masovú manipuláciu do dokonalosti. Oslabiť zdravý rozum, myslenie, inteligenciu, silu rodiny. V ďalšej fáze zlikvidovať strednú triedu a zbaviť sa všetkej zodpovednosti. Procesu hyper manipulácie výrazne napomáha nástup nových médii a informačný fastfood. Ľudia si vyberajú správy, ktoré chcú, ktoré im chutia a nie ktoré by mali sledovať. Je v tom zničujúca sila, pretože psychológovia už dávno prišli na to, že nepríjemné spravy naše mozgy vytesňujú. Politici súčastnosti tieto línie spájajú, podporujú a žijeme v dobe všadeprítomných politických, mediálnych, bankových, justičných alebo potravinových podvodov.

Klinicky mŕtvych pacientov môžeme udržiavať pri živote ešte ďalších pár rokov.

Vzhľadom k ich 300 ročnému veku a našim skúsenostiam so zomieraním si Vám dovoľujeme odporučiť ich odpojenie. Ktorá krajina bude ako prvá?

Preto sa sa pýtame, chcete týchto pacientov odpojiť ihneď alebo ich necháte na lôžkach?

S pozdravom tik, tak, tik, tak

Členovia historického konzorcia

T. Bata, A.G. Bojaxhiu, David Beaten By Leicester, J.O. y Gasset, M.K.Gándhi, T.G. Masaryk, G.J. Mendel, G. Player, Sokrates, M.R. Štefánik, A. Turing, J. Tuttle, K. Wojtyla

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa pre Danka veriť nedá

Žiaľ, nie sme v armáde, ale v Smer-SNS-Híd. Kde, všakáno, je kapitán veľkým pánom.

EKONOMIKA

Zákon na ochranu médií sa dá ľahko obísť

Legislatíva zakazuje, aby majiteľ vlastnil printové aj elektronické médiá zároveň.

DOMOV

Oligarchovia majú novú príležitosť, Markíza má byť na predaj

Hovorí sa aj o predaji denníka Nový čas.


Už ste čítali?