Keď Fico narazí na tvrdú realitu vlastného bačovania

Autor: Peter Kollega | 1.5.2018 o 11:09 | Karma článku: 7,63 | Prečítané:  2432x

Občan Robert Fico sa už dávno vyčlenil zo skupiny bežného obyvateľstva. Podľa momentálneho myšlienkového rozpoloženia lieta niekde vo vlastnom vesmíre.

Sú to náznaky neofeudalizmu, neobolševizmu, konceptu kriminálneho štátu a asi najviac sa mu páči roľa neomylného, stále poučujúceho a hlavne ukrivdeného a nepochopeného poloboha.

Udalosti posledných dni ho pravdepodobne aspoň na chvíľu prinútili ochutnať plesnivú kôrku chleba života bežného občana. Beštiálny Soros s Matovičom, zmanipulovaná ulica a novinári ľahkých mravov ho totiž vyháňajú z luxusného pelechu u daňového podvodníka Ladislava Bonaparta. Pretože občas treba v tomto stupídnom divadle zahrať aj úlohu pokorného, tak Robert Fico si začal hľadať novú strechu nad hlavou. Nevieme, či len poveril Erika, Máriu alebo sa sám pustil do hľadania. Vieme len, že nič zodpovedajúce svojim nárokom nenašiel z prostého dôvodu, že každá vybraná lokalita expremiérom má za sebou úspešný príbeh mafiánov, kriminálnikov alebo iných pochybných kreatúr.

Je kruté, keď niekto tak svätý a bezúhonný, ktorý donedávna tvrdil, že sa ešte v živote nestretol s korupciou na Slovensku nemá kde bývať, pretože všetky nemovitosti sú zaťažené etickou červenou kartou. I keď nemôžeme generalizovať, tak podľa toho osobného prieskumu poslanca Fica k vychyteným lokalitám sa dostávajú len extra otrlí jedinci, ktorí sa neboja porušovať pravidla, ktorí vedia kde poriadne podmazať a ktorí fungujú v paralelnom svete našich ľudí. Tak ako sa na východe bojuje o poľnohospodársku pôdu a dotácie z EU, tak sa v Bratislave bojuje o lukratívne parcely. Za obeť padajú obrovské lány vinohradov, športoviská, parky, čierne stavby hausbótov už dávno vyšumeli do stratena. Zúčastnení radšej mlčia, pretože vedia, že každá verejná ponosa sťažuje ďalšiu existenciu v tomto výnosnom biznise.

Jednoducho povedané pán Fico srdečne vítajte v realite Slovenska a zvykajte si. Tak to funguje skoro všade a skuste nájsť naničhodníka, ktorý to všetko spískal.  

Pokiaľ nejde len o ďalší herecký výkon pána Fica, tak myslím, že najlepšie by pre neho bolo, keby si hľadal bývanie v Hainburgu, Bergu alebo Kittsee. Za pol roka by mu hocijaká firma postavila chalupu na mieru bez náročného handrkovania s byrokratmi a ešte zúfalejšími zákonmi. Milovník sovietskych bájok by v tom možno videl ďalšiu konšpiráciu, možno by ale prišlo i zázračné osvietenie a on by konečne pochopil, že tak funguje zdravý kapitalizmus. Pre všetkých ľudí, teraz a všade.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.


Už ste čítali?