Opoziční mudrlanti, novinári, prezidentka, prebieha definitívny únos štátu, zastavte to!

Autor: Peter Kollega | 28.11.2019 o 14:44 | (upravené 28.11.2019 o 14:52) Karma článku: 4,48 | Prečítané:  1698x

Budíček. Nastal čas prestať s jalovým mudrovaním, riešením terciárnych problémov a začať čítať vysokú politickú hru a rázne to zastaviť, lebo krajina sa z toho nespamätá niekoľko rokov, možno desaťročí, možno nikdy. 

Pokiaľ ste si nevšimli, tak práve pod nosom nám prebieha definitívny únos štátu. Otvorte oči a začnite to okamžite riešiť.

Keď lenivý mečiarovský a dzurindovský parlament s trojmesačnou periodicitou odpisoval vhodné české zákony, tak súčasná koalícia nachádza inšpiráciu v pochybných demokraciách Maďarska, Poľska, Ruska a od lokálnych oligarchických strán J&T a TMR.

Ak koalícia navrhuje navýšenie dôchodkov o 150 miliónov ročne priamo pred voľbami, tak nejde o nič iné, len o priamy nákup voličských hlasov.

Uvedomme si, že 1,4 milióna dôchodcov tvorí 31,5% z 4,45 milióna voličov. Každe prilepšenie pre nich je obrovský bonus, pretože väčšinou žijú z ruky do úst. Prilepšenie pre dôchodcov ma sekundárny efekt aj na ostatné nízko príjmové skupiny obyvateľstva.

Prosím, skúste sa odosobniť od bratislavského štandardu žitia a predstavte si, že žijete na hranici prežitia ako žije minimálne 40% obyvateľstva. Pre nich je každé oznámenie o podpore štátu ako dar z nebies alebo zľavový leták z Kauflandu, či Lidla. Je psychologicky ťažké alebo nemožné neodmeniť darcu týchto danajských darov, lebo systém ide úplne mimo nich.

Poľský PiS týmto systémom nákupu nízko príjmových obyvateľov úspešne likviduje právny štát, sociálny systém, demokraciu a spochybňuje katolickú cirkev.

Naši prevarení nomenklatúrnici, MGIMO absolventi, Katyň kapitáni a ich verní žiaci ospevujúci husákovskú normalizáciu a KGB - vor - zákonovú ruskú demokraciu určite nebudú chcieť ostať pozadu a v prípade víťazstva vymyslia ešte obludnejšie stratégie.

Najlepšie by bol keby už v ústave bolo uvedené, že koaličné politické strany nesmú rok pred voľbami nijako ovplyvňovať voličov. Mali by byť zakázané premiérske výjazdy a miliónové dary do okresov aj akékoľvek navyšovanie dôchodkov, materských príspevkov a iných prilepšení pre voličov.

Vzhľadom na to, že R. Fico a jeho družina 79 falošných kamarátov Slovenska určite nebude mať záujem na týchto opatreniach je nutné pripraviť útoky cez ústavný súd, prezidentský úrad a tieto voličské nákupy úplne zastaviť.

Keď sa to udeje, tak opozícia si okamžite vybuduje rešpekt u voličov. Tí nebudú vidieť len prázdne gesta, nereálne sľuby, teatrálne výstupy hodné starých dievok, ale skutočných bojovníkov s únoscami štátu.

A demokracia je len večný boj.

Pomeee Slovensko.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Pre kontaky s Kočnerom môžu Mamojku z Ústavného súdu vylúčiť

Funkčné obdobie ústavných sudcov je dvanásť rokov.

Stĺpček Petra Schutza

Mimoriadna schôdza nie je legitímna

Fico povedal, že schôdza je legitímna. Čo je, najjemnejšie povedané, zavádzanie.


Už ste čítali?