Kapitán Katyň a zabetónovaný parlament, Slovensko

Autor: Peter Kollega | 29.11.2019 o 11:59 | Karma článku: 2,60 | Prečítané:  839x

V poslednom čase som popustil uzdu svojej naivite a zvedavosti. Konkrétnymi blogmi a paralelnými akciami som sa snažil otestovať aký je reálny predpoklad, aby sa moja krajina, Slovensko, vymanila z potemkinovskej demokracie a 

sofistikovaného systému štátnej kriminality, ktorý sa tu cieľavedome buduje od roku 1946, 1948, 1989.

Dnes ráno som poslal druhý email predsedovi parlamentu A. Dankovi v ktorom reagujem na jeho výzvu k férovosti pred voľbami 2020. Navrhoval som 4 konkrétne opatrenia, aby sa eliminovali obrovské, psychologické manipulácie vo voľbách. Jeho emailová schránka je presne ako 4.11., keď som ho vyzýval, aby odstúpil pre jeho katyňský vplyv na školstvo a štátnu správu, zapchatá a 24 dní neprijíma nové emaily.

A . Danko je vskutku renesančný politik. Len málokto sa dokáže tak brilantne pohybovať v čase a rôznych politických systémoch. Rýchlosťou svetla a vlastných myšlienok teleportuje od feudalizmu, cez komunizmus, po KGB demokraciu, aby to nakoniec zaklincoval všeobjímajúcou láskou k EU, prípadne k zaslúženým kapitánskym epoletám.

Aj cez jeho výnimočnosť a obrovský prínos pre parlamentnú demokraciu na Slovensku je záhadou ako je možné, že ten skvelý manažér a právnik nie je schopný si upratať v emailovej schránke 24 dní, pravdepodobne oveľa dlhšie. My, občania, vynakladáme mesačne minimálne 25 000 EUR na chod jeho úradu, jeho asistentov. Tento mesiáš nedokáže urobiť alebo zariadiť ani to, čo dokáže každý žiak tretej triedy základnej školy.

A. Danko je presný obraz nášho parlamentu. Nikomu nevadí, pretože každý môže pri ňom excelovať. Nikomu nevadí, že latka je postavená prekliato nízko a netreba ju preskakovať. Nikomu nevadí, že v parlamente sú zakázané horalky, ale veselo sa tam chlastá. Zúčastneným stačí pravidelný mesačný príjem, tým chamtivejším pokútne kšefty v štátnej správe s miliónovým alebo miliardovým efektom.

A. Danko je presný obraz nášho štátu. Za 30 rokov politického bačovania sme na tom horšie ako pred novembrom 1989. Máme možno viac materiálnych pozlátok, ale v podstate právneho štátu nie sme ani o milimeter ďalej. Politici vôbec nevedia alebo nechcú vidieť realitu života krajiny, občanov, čítať medzi riadkami, pretože daný stav im nesmierne vyhovuje.

Krajina, ktorá nemá prirodzené, samočistiace mechanizmy, ktoré by odstránili politických plagiátorov a hulvátov, ktorí sústavne porušujú ústavu, zákony a vysmievajú sa oprávneným požiadavkám voličov a neuvedomujú si následky svojho konania na chod spoločnosti je krajinou mŕtvou.

Občania sú tak zaliati do betónu ako mafiánski zradcovia. Raz za 4 roky ich oslobodia na jeden deň, aby mohli nastúpiť k volebnej fraške. Potom politická karavána opäť nastúpi svoju zbytočnú púť bez ambícii, vízii a reálnych zlepšení. Vo finále nastúpia pred kamery a všetkých presvedčia ako sa tu geniálne žije. To, že to 5 miliónov ľudí nevidí, nikoho netrápi.

Správa z mailu predsedu parlamentu A.Danka:

Správu sa nepodarilo doručiť nasledujúcim príjemcom alebo skupinám:

andrej_danko@nrsr.sk

Poštová schránka príjemcu je plná a momentálne neprijíma žiadne ďalšie správy. Správu skúste odoslať znova neskôr alebo príjemcu kontaktujte priamo.

Obsah emailu

Vážený pán Danko

je krásne ako sa snažíte ochrániť Slovensko a jeho voličov pred falošnými prieskumami. Pretože sú tu aj iné stratégie na potláčanie férovosti vo voľbách rád by som Vás na ne upozornil a bol by som rád keby ste ich dokázal presadiť. Národ by Vám možno odpustil katyňské vyčíňanie v školstve, štátnej správe a Vy by ste sa mohol stať v nových voľbách silným premiérom minimálne ako bol Váš idol Gustav Husák.

Vopred ďakujem za všetkých občanov Slovenska prahnúcich po férovosti

S pozdravom za férové voľby

Peter Kollega

 

  • Okamžité moratórium na premiérske výjazdy do okresov. Premiér putuje s členmi svojho kabinetu z okresu do okresu a rozdáva milióny. Po každom výjazde je správa v médiach, kde všade bol a koľko daroval. Premiér rozdá viac ako 80 miliónov hlavne do okresov, kde má smer najviac voličov. Odporná predvolebná kampaň zo spoločného.

  • Žiadať, aby sa vianočný príspevok pre seniorov v roku 2019 vyplácal až po voľbách. Politické strany sú obmedzené vo voľbách sumou 3 milióny EUR na kampaň. Počet dôchodcov na SK k 31.10. 2019 bol 1 402 767. Pri zaplatení len 150 EUR na hlavu je to 210 miliónov EUR. To nie je žiadna reklama, žiaden program, ani volebný gulášik, ale to je bezohľadné kúpenie voliča po vzore šmejdov. Okrem toho ďalšia vláda vianočný príspevok bude musieť pravdepodobne zrušiť.

  • Uzatváranie kandidátskych listín a prihlasovanie politických strán maximálne 28 dni pred voľbami. Žijeme v modernom svete a je zbytočné stresovať politické strany 3 mesačnou lehotou. Keď to dokáže 66 miliónová Veľká Británia, tak to dokáže aj 5 miliónové Slovensko.

  • Umožniť Slovákom zo zahraničia, ktorí po roku 1989 boli nútení odísť do zahraničia, aby mohli byť na kandidátskych listinách do parlamentných volieb. Lepšie ako 10 000 EUR návratného je ukázať dobrú vôľu a nádej na lepší život na Slovensku. V zahraničí žije od 400 – 600 tisíc ľudí. 70 – 80% je tam nedobrovoľne a rado by sa vrátili na Slovensko. Sú to vysoko proaktívni ľudia, ktorí vzali svoje životy do vlastných rúk a keď im krajina ukáže gesto, že sa tu začína budovať právny štát a budú tu mať nádej plnohodnotne žiť, tak by boli obrovským prínosom pre krajinu. Obmedzovaním vlastných občanov dosiahneme len väčšiu frustráciu

     

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.


Už ste čítali?