Zodpovedná zmena – zodpovedný striptíz strany smer KS

Autor: Peter Kollega | 1.12.2019 o 12:57 | Karma článku: 3,03 | Prečítané:  1051x

Nový smer. Nové billboardy. Nové logo. V logu dokončená diaľnica na mesiac. Nový slogan strany smer KS. Kandidátska jednotka s výtlakom nula sú len ďalším varovným odkazom sladko spiacej krajine a opozícii.

New Age. Nie je za tým Soros alebo Kiska?New Age. Nie je za tým Soros alebo Kiska? (Dennik N)

Klasík by podotkol: ,,boľševik je nahý.“ Pharma - miliardár P. Paška by to cynicky upresnil: ,,sCTečkovaný.“

Len málokedy má reklamný slogan, takú silnú výpovednú hodnotu o aktivitách a zámeroch propagovaných ako teraz. V prípade politickej strany je to i efekt na život krajiny, občanov. Nemôžete ho ignorovať ako komerčné posolstvá, pretože má vplyv na ďalší rozvoj 5 miliónov obyvateľov na nasledujúce 4 roky. Možno i ďalej.

Čo tam číta občan PK?

Milý Peťko,

ako vieš naša strana existuje 20 (102) rokov. Naši neuromarketéri a politickí špióni v zárodku identifikovali presnú cieľovú skupinu. Jej charakteristickým znakom je ľahká psychologická manipulácia, krátka pamäť, nechuť k zmene, slabulinká ekonomická orientácia, spomienkový optimizmus a identifikácia s testosterónovými alfa-samcami.

Naši lídri vyškolení nomenklatúrou KSS, ŠTB a MGIMO-m presadili centralizované riadenie z politbyra predsedu s totálnou elimináciou troch pilierov demokratickej moci výkonnej, exekutívnej a justičnej. Ich zoskupenie pod jednu strechu a vzájomnu spoluprácu pri ochrane záujmov strany a jej ľudí. Tomu zodpovedá ovládnutie všetkých silových rezortov v štáte. Dôraz je kladený na prokuratúru, políciu, súdy a SIS. Dôležité je silné vodcovské vedenie a jeho úplná moc. Propagácia papalašizmu na všetkých úrovniach má upevniť v spoločnosti identifikáciu s rozprávkovými a filmovými hrdinami. Všetko sme to umiestnili pod fingovaný názov – sociálna demokracia (SD).

V skutočnosti je hlavnou činnosťou strany rozsiahlý quangovský komo-kapitalizmus, rabovanie a drancovania verejných zdrojov, EUfondov na všetkých úrovniach krajiny jedine pre svojich ľudí. Imitačný parlament a vláda bez snahy zmeniť základne zákony a systémy paralyzujúce rozvoj spoločnosti. Likvidácia nebezpečnej inteligencie cez slabulinké školstvo. Platonické riadenie zdravotníctva, životného prostredia a ostatných rezortov so sústavnými reštartami, ale nulovými výsledkami.

Čiže, keď sa dnes hlási zodpovedná zmena, tak to znamená, že strana sa priznáva k 20 ročnej zločineckej činnosti na všetkých úrovniach štátu. Signálom do budúcnosti sú nové potemkinovské kulisy, ale staré spôsoby. Nič iné neidentifikuje špinavú stratégiu strany tak ako usmievavý premiér na plagátoch. Celá krajina vie, že v praxi nemá žiadne právomoci a je len poslom, ktorý má preniesť cez búrlivú, kočnerovskú periódu s identifikáciou časti straníckych kriminálnikov , aby sa hladina ustálila a systém štátnej kriminality pokračoval poučený z krízového obdobia v novej likvidácii krajiny.

Milý Peťko, si jednoducho hovno a na listine našej strany hovnom ostaneš ako 5 miliónov Tvojich spoluobčanov. Veľa zdaru pri zbere banánov a konzumácii nového značkového sena - smer KS.

Tvoji Pellinko a Robinko

(zodpovední vlastizradcovia slovenskej politiky a republiky)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.


Už ste čítali?