Keď Blaha, tak prečo nie celý orchester aj s kapelmajstrom?

Autor: Peter Kollega | 13.12.2019 o 10:10 | Karma článku: 10,40 | Prečítané:  6499x

Je fantastické sledovať špinavé, politické hry, ktoré si R.Fico hraje s opozíciou, BA kaviarňou, novinármi a vlastne celým Slovenskom. Aj keď im prinesie realitu na ródiovom podnose, tak ho ignorujú.

Je super, že krajina sa konečne zobudila a zaútočila na ,,vedeckú“ činnosť politika Ľ. Blahu. Myslím, že je to len malicherný problém v súvislosti s tým čo produkuje materská strana tohto vedátora smer KS pod vedením vášnivého a presvedčeného komunistu v demokratickom drese R.Ficom.

Minimálne 20 rokov je pre mňa obrovskou záhadou, prečo sa v spoločnosti ignoruje komunistické dedičstvo a všetci sa profesorsky tvária, že 41-ročná epizódka našich dejín je dávno za nami alebo rovno akoby ani neexistovala. Príliš rýchlo sme zabudli na to, že na Slovensku bolo 660 tisíc komunistov, z ktorých bolo minimálne 160 tisíc v nomenklatúre. Príliš rýchlo sme zabudli na úlisných zmrdov, malých Fickov, ktorí sa usilovali dostať na univerzitách do 10% kvóty, ktorú mala KS pre vysokoškolské kádre, aby udržiavala dojem, že je stranou proletariátu. V svojej snahe zapáčiť sa komunistickej verchuške chodili medzi študentami a hľadali nepriateľov režimu, ktorých potom udávali a oni zo školy leteli priamo alebo len jednoducho nezvládli skúšku. Určite boli medzi nimi aj presvedčení, ale väčšina boli prospechári, ktorí cielene smerovali na najvyššie miesta v spoločnosti. Tam nemali žiadne zábrany a chránili záujmy strany a seba za každých okolnosti. Pretože komunistický systém bol zločinecký, tak si vlastne musel vychovávať zločincov na udržanie poriadku v štáte. Každý týždeň ich školil na svojich schôdzach. Snaživejší študovali VUML. Špičky chodili na 6-mesačné stáže na univerzitu KGB – MGIMO. Najspoľahlivejší nikdy neboli zapísaní do zoznamov ŠTB. Tu si je nutné uvedomiť dôležitý fakt, že KGB a jej satelity v ostatných spriatelených krajinách len 15% svojich nákladov, zdrojov a ľudí vydávala na špionáž a 85% na výchovu nových kádrov, na manipulatívne techniky, na stratégiu dezinformácii, ktorej plody celý svet dnes žne pod nástupom fake newsov a rozkladom klasických demokracii.

Úderom novembra 1989, keď celý národ euforicky naštartoval budovanie demokratickej spoločnosti, tak tieto kádre sa trochu otriasli a nastúpili svoju cestu na základe toho čo sa v KSS nacvičili. Klasicky. Zákerne a bez rešpektovania zásad právneho štátu. Cez mrtvoly. Výsledkom je fakt, že sme si to dlhé roky nevšímali. Dnes pozorujeme, že je tu len fatamorgána právneho štátu, niekoľkonásobne predražené štátne zákazky dostávajú len vyvolení a sme na tom oveľa horšie ako pred 30 rokmi. Elitu národa tvoria hulváti najhrubšieho zrna, ktorí v priamom prenose i pred skrytou kamerou urážajú všetkých naokolo. My sa stále naivne tvárime, že je to len maličká chyba v systéme, pretože v podvedomí vieme, že nás čaká nesmierne tvrdá práca do ktorej sa nikomu nechce.

Povedzme si teda otvorene a jasne. Smer nikdy nebol SD. Je to len zástierka pre odpornú komunistickú mašinériu. R. Fico vybudoval stranu na presných komunistických zásadách a 7 KGBáckych stratégiách budovania šírenia dezinformácii. R. Fico sa často preriekne a keby bola v spoločnosti alebo opozícii snaha, tak by sa vyvinul politický a mediálny tlak na likvidáciu celej strany, ktorá 20 rokov ničí právny štát. Keď R.Fico na kandidátku dal Bláhu na 11. miesto, tak len potvrdil ako mu imponuje šírenie boľševických fantazmagórii a celému národu odkázal, že dve jednotky sú viac ako naivná jednička. Hlúposťou je tvrdiť, že strana nemá pod palcom prokuratúru a políciu. Keby to tak nebolo, tak R.Fico by si nikdy netrúfol povedať novinárom, že do mojej ochranky sa nestarajte. V demokratickej krajine by ministerstvo vnútra okamžite pochopilo, že takto sa nemôže vyjadriť politik. Okamžite by začala jednať a zbytočnú ochranku by mu okamžite zrušilo. Čerešničkou na výsmechu celej krajine je, že prokuratúra mu prisúdila známeho smeráckeho čističa, Dušana Kováčika, ktorý si vo februárovom termíne teatrálne zaknihuje 63 gól SK demokracii a pošle odkaz do Vatikánu, že je tu čas na okamžité blahorečenie.

Orchester smer KS smeruje k ďalšiemu volebnému víťazstvu. Nákupom seniorov a predbežnými opatreniami na elimináciu demokratických princípov, ktoré si presadil v parlamente je 94% pravdepodobnosť, že sa mu to podarí. Ale stále som presvedčený, že keby opozícia urobila pár jasných ťahov, tak by to tak nemuselo byť. Ale je najvyšší čas začať. Slovensko si zaslúží vianoce s nádejou, že hulváti zo smeru KS skončia svoj 20-ročný brainwashing. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.


Už ste čítali?