Padni komu padni – malý Fico radšej vypadni

Autor: Peter Kollega | 11.2.2020 o 12:11 | Karma článku: 10,79 | Prečítané:  3106x

Smer KS stráca posledné zábrany. Manipulatívnu stranícku agendu verejne povýšil nad záujmy občanov. Padajú posledné zvyšky demokratických pravidiel, ktoré imitoval a tichá, 20-ročná neonormalizácia sa stáva definitívne realitou.

Verejné kastovanie na rovných, rovnejších a špinavý útok na migrantov, vyhnancov a Bratislavčanov, ktorý predvádzajú tzv. ústavní činitelia Pellegrini a Saková dosiahol štvrtý výškový tábor.

V návale nenávisti a manipulácii mladá, neokomunistická úderka zabudla pripomenúť dôležitý fakt, že nad reálnym a nereálnym životom v krajine ešte hrdo svieti kasta najrovnejších. Skupina parlamentných, vládnych, justičných papalášov a ich ľudí rozsiatych po celej krajine. Početná zmeska bývalých nomenklatúrnikov, ŠTB-ákov, KGB-ákov, MGIMO absolventov, plagiátorov, lenivcov, ožranov a quazipodnikateľov, ktorí veselo vyciciavajú štátnu kasu a servírujú vagóny prázdnych fráz.

Po prejave údajnej ministerky vnútra už nikto nemôže pochybovať, že polícia je stále pod palcom strany smer KS. O justícii netreba ani pochybovať. Lavíny procesných chýb, prokrastinácie, skutkov, ktoré sa nestali, kompenzujú nedostatok snehu v lavinóznych terénoch.

Možno by nebolo od veci, keby fantómový premiér národu pripomenul pár nenápadných detailov z budovania straníckeho papalášizmu na úkor daňových poplatníkov a vysvetlil prečo sa v politbyre boja hŕstky migrantov a vyhnancov. (1,2% voličov) Oni totiž vidia reálny svet a môžu porovnávať.

Skúsme jeden. Rakúsko ma 8,5 miliónov obyvateľov a priemernú mzdu v hrubom 3548 € a div sa svete ani pri takej prosperite nemajú vládny špeciál a premiér Kurz lieta občas aj lowcostom.

Slovensko má 5,5 miliónov, priemernú mzdu 1062 €, 4 vládne špeciály a len na pohreb K. Gotta museli letieť dva, lebo dvaja mladí zväzáci, ktorí súperia o post najservilnejšieho neokomunistu v krajine, sa neznášajú.

Dnes je jasné, že smeráckym papalášom a ich ľuďom demokracia padla do lona ako dar z nebies a prispôsobili si ju k obrazu svojmu. Nemajú a nikdy nemali ani najmenší záujem na rozvoji štátu. Krajinu riadili len imitačne a venovali sa rozvoju vlastných feudálnych panstiev. Občas vymysleli účinné frázy, ktorým ohlupovali najslabšie vrstvy obyvateľstva. Robotnícku triedu a seniorov.

Pán premiér slučka je utiahnutá. Predtým než niekto kopne do stoličky, ukážte politické gule. Odstúpte z postu predsedu vlády s verejným priznaním, že smer za 20 rokov aj s vašim prispením vytvoril totálnu spúšť v justícii, zdravotníctve, školstve a vlastne všade kam sa pozrieme. Nemáte tam skutočne čo robiť.

Pred tým než zhasnete svoju sviecu, skúste podať na súd žiadosť o zrušenie strany smer KS. Pardon aby to bolo v súlade so zákonom smeru SD. Vaše lži a fabulácie sú pre krajinu tisíckrát toxickejšie ako tisíce brechajúcich fašistov, ktorých ste porodili svojou nečinnosťou.

Veď padni komu padni, či nie? A sebakritika sa počíta dvojnásobne. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Pre kontaky s Kočnerom môžu Mamojku z Ústavného súdu vylúčiť

Funkčné obdobie ústavných sudcov je dvanásť rokov.

Stĺpček Petra Schutza

Mimoriadna schôdza nie je legitímna

Fico povedal, že schôdza je legitímna. Čo je, najjemnejšie povedané, zavádzanie.


Už ste čítali?