Konečne diktujeme svetové trendy. V kriminalite.

Autor: Peter Kollega | 3.5.2020 o 9:03 | Karma článku: 9,42 | Prečítané:  2692x

Keď polícia zatkla 13 sudcov, tak Slovensko bolo okamžite katapultované na čelo svetových štatistík a rebríčkov justičného zločinu, systému štátnej kriminality, ktoré pre ich absurditu ešte ani nikto nezaložil.

Zločinci a mafiáni na celom svete spozorneli a pokarhali svojich analytikov, že nelokalizovali krajinu oddanú zločinu v takom rozsahu a nevyužili jej skrytý potenciál.

Civilizovaný svet si ťuká na čelo a kladie otázku v akom morálnom rozklade musí byť krajina, kde vzniklo podhubie na kriminálnu činnosť elitných zločincov na najvyšších poschodiach justície. (A to ešte svet netuší, že prípadné čistky v justícii, polícii po okresoch môžu odhaliť desiatky a možno stovky ctihodných občanov, ktorí si spravodlivosť upravili k obrazu svojmu.)

A čo domáce politické, justičné a policajné elity? Veselo snívajú ďalej na vankúšoch sebaklamu, pod perinou ľahostajnosti a na diváne podpriemerností. Situácia ich trochu znepokojila, ale ďalej tárajú nezmysly o právnom štáte a demokracii. Nikoho netrápi, že krajina bola 30 rokov budovaná na prísnych komunistických princípoch, ktoré boli nenápadne, ale účinne nadradené demokratickej kulise. Nikoho netrápi, že jedna politická strana investovala na záchranu svojich papalášskych zadkov zo štátneho rozpočtu viac ako prezident USA D. Trump na svoju kampaň. Nikoho netrápi, že polícia nevie lokalizovať IP adresu Yehora Račianskeho. Nikoho netrápi, že 49% obyvateľov adoruje ruský režim. Nikoho netrápi, že viac ako polovica pedagógov fičí na konšpiračných médiach. Nikoho netrápi, že justičná anomália prokurátora Dušana K., 62-0, verejne známa po niekoľko rokov nebola znovu prešetrená. Nikoho netrápi, že štátna správa, eurofleky sú zamorené plagiátormi a podvodníkmi so vzdelaním.

Hromozvod ,,Majko“ stiahol a zakryl všetok bordel v polícii, justícii po celej krajine. Pár gaunerov skončilo vo väzbe. Ostatní politickí zločinci v spolupráci s mafiou, oligarchiou budujú ochranné štíty a bariéry, aby sa situácia už nikdy v budúcnosti nezopakovala. Rozkrádanie štátneho majetku a presúvanie našich daní na ich účty musí po krátkom Matovičovom intermezze ďalej pokračovať v nerušenom režime. Mafiánsko – neoboľševický kolos odkojený na KGB-áckych stratégiách valcuje s oveľa väčšou silou a dôrazom ako ich naivní demokratickí oponenti. Nerešpektuje žiadne demokratické pravidla a cieľavedomo krok za krokom podsúva národu nového mesiáša, ktorý má pokračovať v línii svojich špinavých, vlastizradných predchodcov.

Áno, žijeme v systéme štátnej kriminality. Pokiaľ sa nezobudíme, nepriznáme historické detaily a nezačneme tvrdo riešiť katastrofálnu situáciu vytrhaním koreňov, tak budeme donekonečna naháňať vlastný chvost. Je psychologicky nemožné urobiť krok dva pred krokom jedna.

Budíček Slovensko.

 

Zdroje:

Kampaň smeru drahšia ako D.Trumpa

Za 50 rokov nepredviedli trinásť sudcov v putách v celej EÚ

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.


Už ste čítali?