Zbabelý komunistický diktátor Robert F. odhodil nátelník

Autor: Peter Kollega | 14.7.2020 o 9:11 | Karma článku: 12,97 | Prečítané:  6508x

Keď zúfalý Robert F. včera zvolal minizjazd straníckeho politbyra do ,,obývačky” centrály smeru, aby ho potvrdil vo funkcii predsedu strany poslal ďalší signál naivnej krajine, že smer nikdy nebol SD, ale len čistokrvná KS.

Striptíz beznádeje bývalého najmocnejšieho muža krajiny naberá obludne rozmery. Úlisným krokom ukazuje, že už ani vo vlastnej strane by nezvíťazil v demokratických voľbách. Preto sa potrebuje zabetónovať vo funkcii predsedu strany hlasovaním najvernejších pusipajtášov, ktorí vedia, že bez tvrdej ockovej ruky by skončilo ich bezradné politické paberkovanie.

Pokiaľ neoboľševický paškvil smer KS smeruje rozhodným krokom na smetisko dejín je tragické, že na politickej a mediálnej scéne nikto nereaguje razantnejšie na tieto nadrozmerné anomálie, ktoré sa postupne vynárajú. Priznaný nákup voličov zo štátneho; prehlásenie prokurátorky E. Mišíkovej o 99% našich ľudí v prokuratúre; justícia a polícia v banánovej kondícii; threema; všetky ministerstva zanechané v katastrofálnom rozklade; pravdepodobne fingované štiepenie strany; sofistikované prenesenie zodpovednosti za extrémistické vášne na Kotlebovcov.

Vystupovať ako demokratická strana a pritom 20 rokov budovať v štáte paralelnú komunistickú hierarchiu pre potrebu svojich ľudí hraničí s vlastizradou a má devastačné účinky na rozvoj celej krajiny.

Je až komické s akou ľahkosťou verejnosť sama seba neúnavne presviedča, že s komunistickým dedičstvom sme vyrovnaní. Logická úvaha, že zločinecký režim musel vychovávať zločincov sa považuje za konšpiráciu. Nikto nechce priznať, že špičky KSS boli cvičené podľa presných KGBáckych inštrukcii. Radovo nešlo o pár ľudí, ale o desiatky tisíc ŠTBákov, nomenklatúrnikov, absolventov MGIMO.

Tí ľudia sa v roku 1989 vôbec nevyparili. Boli len hlúpo amnestovaní. Bez toho aby sa slovo amnestia vôbec vyslovilo.

Recidivisti využili nepripravenosť národa na nový systém a implantovali podle boľševické stratégie do demokratického systému. Zdanlivo sa buduje demokracia, ale v rozhodujúcich momentoch vždy víťazia záujmy našich ľudí. Efektívne manipulačné metódy učia nových adeptov a systém sa buduje ďalej. Krátke epizódky Dzurindu, Radičovej a Matoviča trochu narušili nastolený trend. Ale už je pripravený nový žvast, ktorý sa poučí z kočneriády a urobí všetko preto aby tromfol predchodcov.

Horlivý komunista, katolík a demokrat Robert F. dnes stoji pred národom už len v červených trenírkach. Je nepravdepodobne, že odhodí aj tie, lebo to by sa musel priznať k vlastizrade.

Koalícia má výnimočnú šancu pozbierať odhodené zvršky jeho odevu a upliesť mu z nich primeranú žalobu. Celý marketingový, komunistický ansámbel smer KS nechať nekompromisne vygumovať zo scény. Všetkým jeho členom vystaviť doživotný zákaz vykonávať politické funkcie. Za zlo, nenávisť, klamstva a zapredanie štátu pre osobné účely, ktoré 20 rokov predvádzali si nič iné nezaslúžia.

Len potom môže byť dobre, keď neokomunistický diktát dostane definitívne k.o. vo všetkých podobách.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská priznala vzťah s Kočnerom. Spomína aj Fica

Neskôr chce vypovedať o Bödörovi, aj Zoroslavovi Kollárovi.


Už ste čítali?